PERFORMANS SALON ÇÖZÜMLERİ

PANELKON PROJE

Sesi üretmek kadar yönetmekte önemlidir. Panelkon Proje konusunda uzman deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile sektörde irili ufaklı bir çok kurumsal projeye imzasını atmıştır.

Başarılarının haklı gururunu siz değerli müşterilerine verdiği hizmetten alan şirketimiz, uluslararası standartlara uygun gürültü ölçüm sistemleriyle değerlendirdiği mekanlarda yasal sınırlamaların gerektirdiği seviyelerde sesi yönetmek için ses geçirimsizliği ve akustik ses izolasyonu uygulamaları yapmaktadır.

6 DEVAM EDEN PROJE
500 'DEN FAZLA TAMAMLANAN PROJE
10000 m2 ÜRETİM SAHASI
40 YILI AŞKIN DENEYİM
BİRLİKTE MÜKEMMELİ ÜRETİYORUZ

Performans salonlarına akustik tasarım ve ses yalıtım uygulamalarında, yurtiçi ve yurtdışı projeler için alternatifsiz çözümler üretiyoruz.

Tasarım-projelendirme; Panelkon Proje, kültür merkezi, kongre salonu, tiyatro, konser, sinema ve konferans salonları, çok amaçlı salonlar, toplantı ve seminer salonları, ses kayıt müzik stüdyoları, daire içi sinema odaları, okullardaki müzik odaları, cami ve kilise gibi dini yapılar, restoranlar, eğlence mekanları gibi mimari tasarım ve akustik parametrelere uygun tasarım gerektiren kültürel ve sosyal çoklu kullanım alanlarının akustik ve mimari tasarım projelendirme çalışmaları, konutlar, hastaneler, fabrikalar ve otellerdeki chiller-jeneratör grupları ses yalıtım ve gürültü denetimi için gerekli sistem detayları, profesyonel ses-ışık pojeksiyon ve simultane sistemleri projelendirme çalışmalarını yapmaktadır.

Danışmanlık hizmetleri; Panelkon Proje, tasarım ve projelendirmenin yanısıra akustik ve ses geçirimsizliği projeleri, ses-ışık-görüntüleme sistemlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Uygulama; Panelkon Proje, kültürel ve sosyal kullanımlı mekanların akustik tasarımı, projelendirme, ses yalıtımı, dekorasyon ve akustik ahşap panel uygulaması, ses geçirimsizlik ve ses yönlendirme duvarları, akustik dekorasyon için gerekli materyallerin imalatı, laminasyonlu ses yalıtım panellerinin imalatı, ses yalıtımlı sahne ve seyirci platformları, alev almaz özellikte kulis ve sahne perdeleri, sahne mekaniği, ses-ışık-projeksiyon-simultane sistemi uygulamaları ile talebin tamamını karşılayan geniş bir yelpazeyle hizmet vermektedir.